Meironiškių skyrius

Kūrybinių darbų paroda "Šv. Velykų belaukiant" Meironiškių skyriuje

Žemės diena

Kovo 20 dieną Meironiškių skyriaus ugdytiniai paminėjo Žemės dieną. Vaikai aktyviai dalyvavo pokalbiuose apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus – nelaužyti medžio šakelių, nešiukšlinti, taupyti vandenį, neskinti gėlių, nes tik žydėdamos pievoje jos džiugina visus.
Gamta visų namai – todėl turime gyventi taip, kad čia būtų gera paukščiui ir žvėreliui, gėlei ir medeliui, ir mums, žmonėms.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos rytmetis Meironiškių skyriuje

Kovo 8 dieną skyriuje nuaidėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos rytmetis. Vaikai savo gimtinei dovanojo dainas, eilėraščius, šokius, žinias apie savo kraštą ir pačias
nuoširdžiausias šypsenas.
Mylėkime savo gimtąją šalį, dovanokime jai savo gerus darbus ir būkime laimingi po šiuo giedru Lietuvos dangumi.

Kaziuko mugė

Kovo 4 dieną, nuo ankstyvo ryto Meironiškių skyriuje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Jau savaitė iki mugės, grupėje buvo įkurtos kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose vaikai, kaip tikri amatininkai, kartu su savo mokytoja lipdė, karpė, klijavo, vėrė, gamino įvairius dirbinius, kuriuos mugės metu pardavinėjo tėveliams. Pasibaigus mugei, ir pirkėjai, ir prekiautojai liko patenkinti.

Projektas "Per Lietuvą"

2024-02-05 – 2024-02-15 Meironiškių skyriuje vyko projektas „Per Lietuvą”. Projekto metu grupėje vyko pokalbiai apie Lietuvą, gamino darbelius, dalyvavo respublikinėje
vaikų kūrybinių darbų parodoje „Žodelis Lietuvai 2024”, virtualiame projekte „Spindėk širdele, mūsų šalelės trispalvės spalvomis:geltona,  žalia, raudona”. Projektas vaikams suteikė daug teigiamų emocijų ir žinių apie Lietuvą.

Sausio 13 - osios rytmetis Meironiškių skyriuje

Gruodis – ore dvelkia gerumu ir maloniomis staigmenomis. Gruodžio 16 dieną Meironiškių skyriaus ugdytiniai buvo pakviesti į Kalėdų šventę Pajieslio daugiafunkciame centre. Ten vaikai įžiebė eglutę, juos aplankė Kalėdų senelis su Snieguole. Visi šventės dalyviai pasižadėjo būti gerais ir būtinai susitikti per kitas Kalėdas.
Dėkojame šventės organizatoriams.

Tolerancijos diena Meironiškių skyriuje

Šviesa turi nugalėti tamsą. Tolerancijos žibintai nušvies kelią gėriui, pakantumui, draugiškumui, kurie įveiks blogį.

Ožio diena

Lapkričio 10 dieną kartu su Krakių kultūros centro Meironiškių skyriumi šventėme gražia
tradicija tapusią ir kasmet organizuojama Ožio dieną.

Sporto diena ,,Sportuokime visi - aukime dideli'' Meironiškių skyriuje

Auksinio lapo šventė Meironiškių skyriuje

Šypsenos diena Meironiškių skyriuje. Meilės, gerumo ir šypsenų niekada nebūna per daug! Šypsokimės!

Meironiškių skyriaus ugdytiniai iš rudens gėrybių ,,išaudė'' kilimą

Rugsėjo pirmoji Meironiškių skyriuje