Mokinių priėmimas į gimnaziją

Mokiniai į Krakių Mikalojaus Katkaus gimnaziją priimami vadovaujantis, patvirtintu Kėdainių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gruodžio 22 d. sprendimu Nr. TS-228

PRIĖMIMO Į KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠAS
SPRENDIMAS DĖL KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2017 M. GRUODŽIO 22 D. SPRENDIMO NR. TS-228 „DĖL PRIĖMIMO Į KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

* Mokiniai priimami mokytis pagal pradinio (1-4 klasės), pagrindinio (5-II klasės) ir vidurinio (III-IV klasės) ugdymo programas.
* Mokytis pagal pagrindinio ugdymo programą priimami asmenys, turintys pradinio išsilavinimo pažymėjimą.
* Mokytis pagal vidurinio ugdymo programą priimami asmenys, turintys pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą.
* Asmuo, baigęs užsienio valstybės, tarptautinės organizacijos bendrojo ugdymo programą ar jos dalį, priimamas mokytis bendra tvarka. Pagal pateiktus dokumentus, kurie įteisina mokymosi pasiekimus, pripažįstami mokinio mokymosi rezultatai ir jie įskaitomi. Gimnazija tuo atveju, kai asmuo yra baigęs tarptautinę pradinio ar pagrindinio ugdymo programą ar jos dalį, tačiau neturi dokumento, įteisinančio mokymosi pasiekimus, nustato mokinio mokymosi pasiekimų atitiktį mokymosi pasiekimams, numatytiems Bendrosiose ugdymo programose.

Dokumentai, kuriuos turi pateikti į gimnaziją priimami asmenys ir (ar) jų tėvai (globėjai, rūpintojai):
1. Prašymas priimti mokytis;
2. Mokymosi pasiekimų įteisinimo arba atitinkamos ugdymo programos baigimo dokumento originalas ir kopija;
3. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
4. Sveikatos pažyma.