Karjeros diena ,,Pasimatuok profesiją“

Balandžio 17 dieną gimnazijoje vyko netradicinės pamokos.  Į gimnaziją atvyko lektoriai iš Panevėžio kolegijos, Kauno taikomosios dailės mokyklos, Vilniaus universiteto. Su teisininko profesija supažindino advokatas Vytautas Polikaitis. Gimnazijoje visada laukiami buvę mokiniai. Šiandien pas mus atvyko buvusios mokinės  Aistė Dubinkaitė – Stankevičienė ir Gabrielė Pupkevičiūtė.  Lektoriai supažindino su ugdymo įstaigų studijų programomis, stojimo sąlygomis, organizavo praktines veiklas. Buvusios mokyklos mokinės dalinosi savo patirtimi ieškant savo karjeros kelio. 5-6 klasės mokiniai dalyvavo karjeros veiklinimo išvykose, kurių metu aplankė  Ažytėnų ŽŪB  ir Krekenavos miškų urėdiją, stumbryną.  Mokiniai  sodino medžius, susipažino su naujausia žemės ūkio technika, sužinojo, ką dirba girininkai ir fermos darbuotojai. Organizatoriai tikisi, kad diena buvo prasminga ir įdomi.