Paskaita apie finansinį raštingumą

Vasario 26 d.  Ig-IIIg klasių mokiniai dalyvavo paskaitoje apie finansinį raštingumą. Susitikimą inicijavo Mokinių taryba.

Valentino diena

Smagiai paminėjome šv. Valentino dieną. Išradingi Mokinių savivaldos nariai kruopščiai ruošėsi: kūrė dekoracijas, puošė erdves, ruošėsi gimnazijos porų išbandymams. Po keturių pamokų 5–IVg klasių mokiniai, mokytojai buvo pakviesti į realybės šou ,,Išsirink porą”. Renginyje dalyvavo visiems žinomos poros ir tik renginio pradžioje burtų keliu išrinktos porelės. Šou dalyviai šoko, piešė, kartu valgė be rankų, kalbėjosi mimikomis. Sėkmingai įveikę visus išbandymus konkursą laimėjo Ugnius ir Brigita.
Mokinių taryba

Protmūšis "Euroringas"

Sausio 31d. Kėdainių Mikalojaus Daukšos bibliotekoje vyko protmūšis „Euroringas”, kurį organizavo Kėdainių rajono mokinių taryba. Protmūšyje buvo atsakoma į klausimus apie euroviziją. Mūsų mokyklai atstovavo dvi mokinių tarybos mokinės Dominyka ir Urtė. Su savo komanda jos užėmė 1-ąją vietą!

Atšvaitai

Vyresniųjų suaukoti atšvaitai buvo išdalinti mūsų gimnazijos mažiesiems, kad kelyje būtų matomi. Dėkojame už jūsų gerumą.

Mokinių savivalda

Žvakutės pamirštiems kapams

Paskutinė diena prieš atostogas

Nuoširdžiai dėkojame visai mokyklos bendruomenei už paaukotas žvakutes pamirštiems kapams, kurios buvo perduotos Seniūnijai.

Paskutinė diena prieš atostogas buvo šiurpi ir smagi. Rytą į gimnaziją ėjome šviečiančiu moliūgų taku. Gimnazijoje sveikinomės su persirengėliais, kurių buvo tikrai gausus būrys. Per 6–7 pamokas Mokinių savivalda sukvietė visus į salę žiūrėti siaubo filmą. Prieš filmą buvo apdovanota Ig klasė, kurios dekoruotos kabineto durys buvo išrinktos helovyniškiausios. Dėkojame visiems, kūrusiems ypatingą nuotaiką prieš ramybės ir susikaupimo laikotarpį. Mokinių savivalda.

BŪK MATOMAS

Ketvirtadienio rytą visus atėjusius į gimnaziją pasitiko Mokinių savivaldos atstovės. Jos tikrino, ar vaikai turi su savimi atšvaitus. Primename, kad tamsiu paros metu atšvaitai yra reikalingi. BŪK MATOMAS! Mokinių savivalda

Kviečiame pasidžiaugti kūrybiškais 1-5 klasių mokiniais, kurie kviečia į Derliaus šventę. Darbeliai eksponuojami priestato I aukšte. Mokinių savivalda

Europos saugumo diena

Mokinių tarybos atstovės Gintarė ir Kamilė priminė pradinukams, kaip svarbu saugiai elgtis kelyje ar pakeliui į mokyklą tamsiu paros metu. Taip paminėjome Europos saugaus eismo dieną ir prisidėjome prie pradinukų sveikatingumo dienos.

Mokinių savivaldos diena

Dėl nesąžiningo rinkėjų elgesio pirmadienį, rugsėjo 25 d., vyks pakartotinis balsavimas Mokinių tarybos pirmininko rinkimuose. Kviečiame pasirinkti vieną kandidatę ir už ją atiduoti tik vieną savo balsą. Kviečiame iš arčiau susipažinti su kandidatėmis.

Pagaliau turime savo gimnazijos mokinę Dominyką Bundurę Kėdainių rajono mokinių taryboje. Šįvakar Dominyka oficialiai dalyvauja naujojo tarybos pirmininko rinkimuose.