Projektas „Kartu paskaitykime knygelę“

Pradinių klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykime knygelę“, kurio tikslas – skatinti vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas.

Pirmokai su mokytoja Irena skaitė rašytojos E. Daciūtės knygelę „Drambliai eina į svečius“. Po to vaidino trumpus epizodus iš knygelės, gamino „Linksmuosius drambliukus“ –skirtukus knygom.

Antrokai su mokytoja Žaneta skaitė knygelę „Diena, kai nieko nenutiko“, aptarė, ką įdomaus galima nuveikti per dieną.  Mokiniai, pasiskirstę grupelėmis, kūrė savo įdomiausios dienos vizijas, jas pristatė ir sukūrė bendrą klasės „Įdomiausios dienos“ koliažą.

Trečiokai su mokytoja Jovita ir bibliotekininke Danute skaitė knygelė „Drambliai eina į svečius“. Vaikai iliustravo jiems patikusius personažus, inscenizavo perskaitytą istoriją, o vėliau ir patys kūrė istorijų knygeles bei surengė klasėje savo kurtų knygelių parodą.

Pirmokės su logopede Indre skaitė knygelę „Gimtadienio staigmena“. Perskaičiusios knygą mergaitės aptarė, kokia gimtadienio staigmena būtų pati geriausia, interaktyviame ekrane piešė Šmikį ir Bilbą, o vėliau šiuos personažus kūrė naudodamos 3D pieštuką.