Svečiuose Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos diplomatai

Balandžio 30 d. gimnazijoje svečiavosi iš Kėdainių krašto kilę diplomatai – Jonas Alešiūnas ir Vitalijus Gailius.
Užsienio reikalų ministerijos darbuotojai supažindino moksleivius ir mokytojus su narystės ES ir NATO svarba, Lietuvai teikiama nauda, Lietuvos indėliu šiose ir kitose organizacijose, aptarė ką reiškia būti ES ir NATO šalies piliečiu. Taip pat pasidalino savo darbo patirtimi ministerijoje ir užsienyje bei atsakė į rūpimus klausimus apie diplomatinę tarnybą.

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija jau ne vienerius metus vykdo projektą „Atgal į mokyklą“. Šiais metais minime Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą ir NATO 20-mečius, todėl šių metų „Atgal į mokyklą” projektas skirs didelį dėmesį ne tik diplomatinei tarnybai ir ES, bet ir NATO narystei.